Strona główna » Oferta dodatkowa »  Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy segmentowe 

Bramy garażowe segmentowe przeznaczone są do użytku w prywatnych garażach i pomieszczeniach gospodarczych. Zapewniają wysoki komfort obsługi dzięki zastosowaniu równoważących ciężar bramy sprężyn skrętnych. Stanowią doskonały sposób na izolację termiczną i akustyczną pomieszczeń. Brama segmentowa uszczelniona jest na całym obwodzie. Wszystkie bramy standardowo otwierane ręcznie można wyposażyć w napęd elektryczny.   

 

Bramy uchylne

Uchylne bramy garażowe to połączenie klasycznej prostoty działania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkowane w każdym niemal rozmiarze i w różnych standardach wyposażenia (np. docieplenie skrzydła, drzwi serwisowe) stanowią najbardziej popularne rozwiązanie problemów bezpieczeństwa w przydomowych garażach. Konstrukcja bramy wykonana jest z profili stalowych ocynkowanych. Poszycie bram wykonane jest z blachy stalowej, ocynkowanej i pokrytej powłoka organiczną wedlug palety RAL lub BTX. Istnieje również mozliwość wykonania bramy w kolorze drewnopodobnym.   

 

Bramy roletowe 

    

Bramy roletowe umożliwiają parkowanie pojazdu tuż przy bramie, co ma znaczenie w przypadku małych garaży. Dodatkowym atutem jest także brak prowadnic sufitowych, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce wewnątrz garażu. Płaszcz bramy wykonany z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową bezfreonową, jest wytrzymały na działania mechaniczne oraz zapewnia dobrą izolacyjność cieplną. Bramy są dostępne w kilku kolorach z palety RAL oraz w kolorach drewnopodobnych.    

 

Bramy dwuskrzydłowe 

Bramy garażowe dwuskrzydłowe to tradycyjne zamknięcie otworu wjazdowego garażu bądź innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych. Cała konstrukcja drzwi wykonana jest z profili zamkniętych ocynkowanych. Istnieje możliwość zamontowania wyposażenia dodatkowego co pozwala na dostosowanie bramy do indywidualnych potrzeb klienta (np. docieplenie skrzydła, drzwi osobowe, kolor poszycia).